Ludwig & Van Dam advocaten partner van Het Nationale Franchise Congres
Op 14 november 2024 nemen we u mee in de 23e editie van Het Nationale Franchise Congres. Het Nationale Franchise Congres is jaarlijks de grootste bijeenkomst van franchisegevers in Nederland. Het is voor franchisegevers de kans om te netwerken met meer dan 120 franchisegevers. Tijdens het congres wordt er door middel van een plenaire sessie de huidige uitdagingen en lopende zaken in franchise besproken. Ieder jaar worden er presentaties en workshops gegeven door bekende franchisers.
Tech in Franchise
De tijd dat het gebruik van kunstmatige intelligentie een ‘ver van mijn bedshow’ was is voorbij. De voordelen en toepassingen die AI, ChatGPT, DALL-E, Bard, Siri, Alexa en Google Now bieden zijn te divers en te groot om je daar als franchisegever niet in te verdiepen. Een tech-strategie opstellen die past bij de specifieke behoeften en doelstellingen van jouw formule is dan ook essentieel.
Op het congres hoor je van collega franchisegevers hoe zij deze technologie in de praktijk toepassen en hoe zij zich wapenen tegen indringers. Natuurlijk wordt er in de workshops ook ruim aandacht besteed aan praktische onderwerpen als het werven van ondernemers, social media, doorvoeren van veranderingen, et cetera
Ludwig & Van Dam advocaten, franchise juridisch advies.
Wilt u reageren? Mail dan naar dolphijn@ludwigvandam.nl

Andere berichten
Ludwig & Van Dam advocaten al 30 jaar lid van de Nederlandse Franchise Vereniging
Tijdens het jaarevent van de Nederlandse Franchise Vereniging is Ludwig ...
Franchisegever moet duidelijk waarschuwen bij voorgenomen wijzigingen
Binnen franchiserelaties is verandering onvermijdelijk. Formules moeten zich blijven ontwikkelen, ...
Zijn autodealers franchisenemers
De zaak tussen voormalige Opel-, Peugeot-, Citroën- en DS-dealers en ...
Non-concurrentiebedingen in franchise: de centrale rol van knowhow
De recente rechtspraak laat zien dat de beoordeling van ...
Niet alles wat op franchise lijkt, is juridisch ook echt franchise
Dat blijkt uit een uitspraak van de Rechtbank Rotterdam van ...
Concurrentiebeding na franchiseovereenkomst: Wet franchise als norm bij managementovereenkomst
De rechtbank Den Haag heeft met haar uitspraak van 31 ...





